Opravy...

Mám tu první opravy, nepočítám ty, které jsem dělal v rámci aktualizací programu a které obvykle nebyly na stránkách výrazněji vidět...

Konečně se někdo ozval a upozornil mne na některé chyby ve stránkách blogu. Díky za to, bez těchto reakcí se moc neposunu.

Jsem velice rád, že se někdo po víc než roce ozval. Jistě, ústní pochvala od souseda taky pohladí, ale když to přijde z daleka, potěší to dvojnásob, protože vidím, že občas stránky navštíví i někdo "odjinud".

Ještě poznámka: občas něco upravuji a pokud jste stránky navštívili dříve, může se stát, že se zobrazí původní verze. Je to trochu kompromis: mohu váš prohlížeč "donutit", aby si stránku načetl pokaždé znovu, ale pak bych plýtval vašimi daty. Tak raději spoléhám na občasnou automatickou aktualizaci stránek. Urychlit to můžete znovunačtením stránky.

Takže:

Při procházení Vašeho webu jsem na stránce "Blog" narazil na chyby ve funkci některých odkazů. U jednotlivých článků některé odkazy v titulku nevedou k otevření toho konkrétního článku...

Měl naprostou pravdu, těch odkazů je tam několik a při vytváření nové stránky jsem je svou nepozorností všechny neopravil. Takže opraveno, snad už to bude v pořádku.

Správně nefunguje také odkaz vpravo nahoře "Zatím žádná reakce...pište pls...", ten otevírá také stránku "Nový web spuštěn !"...

Opraveno, od teď by se měl otevřít e-mailový klient s předvybraným e-mailem na schránku administátora webu... Takže velmi děkuji panu Petru H.

Pravdou je, že původní záměr byl otevřít okno s možností vložení příspěvku, jak bývá na blogu zvykem. No... vzhledem k malé návštěvnosti webu jsem to zatím neřešil, protože to vyžaduje další databázi k ukládání příspěvků, což je další zátěž serveru. Možná k tomu někdy dojde, ale zatím jsem vděčný za každý příspěvek e-mailem.

0 komentářů