Měřidla

Vrátil jsem stránku s měřidly. Současný server to bohatě zvládne a podařilo se mi aktualizovat data měřidel každou minutu. Sice u některých hodnot (teplota, tlak...) je to zbytečné, ale naopak u rychlosti a směru větru, případně okamžitých srážek to má daleko větší význam, než původní pětiminutový interval.
Původně jsem chtěl "budíky" dát na tituní stránku, jenže měřidla byla buď moc velká a působila rušivě nebo naopak moc malá a údaje byly nečitelné.
Čas, který se odpočítává v horním pravém okénku, udává dobu do znovunačtení dat. Je to kvůli načtení aktuálních dat co nejdříve po otevření stránky, protože interval aktualizace dat je 60 vteřin a pokud se při otevření stránky "trefíte" např. do 59. vteřiny, zobrazovaly by se dalších 59 vteřin "stará" data. Takto se obnoví už za 15. Další obnovení však proběhne až za 60 vteřin, cyklus obnovení na stránce probíhá "naprázdno".
Najetím myší na příslušné měřidlo se zobrazí také graf naměřených hodnot za posledních 24 hod.
Dlouhé okénko je zatím prázdné, má zobrazovat odhad počasí ("Zambertiho předpověďů), ale v originálním skriptu to nefunguje a musím to dořešit jinak.